Reklama

Recenzja Softonic

Darmowy program do modyfikacji dla MineCraft

Dodaj nowe elementy do swojej gry MineCraft za pomocą MOD-MASTER dla MineCraft PE. Dodaj dobre i dobrze opracowane mody dzięki temu darmowemu modyfikowaniu i zmień swoje wrażenia z gry MineCraft, nie łamiąc ani nie uszkadzając Twojej gry. Teraz są modów, aby rozpocząć poprawę jakości grafiki, która wypchnie grę MineCraft z retro i do teraźniejszości.

Dodaj nowe mody bez przerywania gry

Możesz grać w grę MineCraft bez zmian, ale być może zauważyłeś, że wielu programistów stworzyło dla niego całą serię różnych modów. Stworzyli modów, które obejmują od nowych, seksownych broni po zupełnie nowe mapy. Jedyny problem polega na tym, że samo zainstalowanie mod jest w porządku, ale jeśli zainstalujesz zmianę na tym samym, to łamie grę. Dzięki programowi modowania, na przykład MOD-MASTER dla MineCraft PE, możesz dodać mod po modyfikacji bez przerywania gry, powodując usterki lub problemy. Ta moddingowa aplikacja zawiera również własne, wstępnie utworzone mody, dzięki czemu nie trzeba ich wyszukiwać, takich jak ponad 100 nowych map oraz nowe bronie, zwierzęta i przedmioty.

Wniosek - Wszyscy gracze MineCraft powinni mieć program do modyfikacji

Wypróbuj ten program do modyfikacji, aby przekonać się, jak to działa. Jeśli masz problem, odinstaluj go i wypróbuj inny program do modyfikacji. Nie można oceniać aplikacji moddingowej za pomocą modów, które pozwala, więc opinie o wadliwych modach powinny być ignorowane. Jedyną wadą MOD-MASTER dla MineCraft PE jest to, że ma zbyt wiele reklam. Są denerwujące i psują doświadczenie związane z modingiem. W przeciwnym razie mod master działa dość dobrze.

Zalety

  • Dostępne są gotowe modyfikacje, więc nie musisz ich wyszukiwać
  • Działa dobrze na większości urządzeń

Wady

  • Reklamy są głupie i bardzo irytujące
  • Jego gotowe modyfikacje nie należą do gustu wszystkich

Program jest dostępny w innych językachOpinie użytkowników o MOD-MASTER for Minecraft PE

Czy próbowałeś MOD-MASTER for Minecraft PE? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!


Reklama

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.